open-graph

Dla Zwierząt w Ukrainie – zbiórka charytatywna. Pomagaj mądrze!

Chcesz pomóc mądrze potrzebującym zwierzętom z Ukrainy i w Ukrainie, wesprzyj zbiórkę Dla Zwierząt w Ukrainie (#dlazwierzatwukrainie). Zdecyduj sam, co chcesz przekazać psom i kotom, których świat z dnia na dzień się zawalił. To Ty decydujesz, co kupimy w Twoim imieniu i za ile. Nie bądź obojętny na los bezbronnych zwierząt. Pomóż!

Wojna jest bestialska, nie tylko dla ludzi, ale także dla naszych czworonożnych przyjaciół. Strach, panika, przerażenie to uczucia, które towarzyszą także im. Zwierzęta nie wiedzą, co się dzieje. Ich świat legł w gruzach. Nie tylko w przenośni, ale niestety też w rzeczywistości.

Zwierzęta, tak samo jak ludzie zostali wyrwani w sposób barbarzyński ze swojej codziennej rzeczywistości. Ze swojego normalnego życia. Dlatego nie możemy stać obojętnie i patrzeć na ich ból, cierpienie i bezradność.

Jak możesz pomóc?

Jeśli nie jest Ci obojętny los zwierząt i chcesz pomagać mądrze – wesprzyj zbiórkę Dla Zwierząt w Ukrainie (#dlazwierzatwukrainie). Za zebrane pieniądze kupimy karmę, środki higieniczne i pielęgnacyjne, legowiska i wszystkie potrzebne akcesoria, które przekażemy fundacjom pomagającym potrzebującym zwierzętom z Ukrainy i w Ukrainie.

Każdy z nas czuje potrzebę, by pomagać nie tylko ludziom, ale także zwierzętom. Trzeba to jednak robić mądrze. Jeśli nie wiesz, co kupić, czego potrzebują zwierzęta z Ukrainy – kup cegiełkę w ramach zbiórki Dla Zwierząt w Ukrainie #dlazwierzatwukrainie. To Ty decydujesz, co kupimy w Twoim imieniu, wybierz jedną z marek, następnie zdecyduj, ile chcesz przekazać. My zrobimy resztę.

Partnerzy akcji:

  • amiplay – legowiska, smycze, szelki, transportery
  • Brit – karmy, przysmaki
  • Nature’s Protetion – karmy, przysmaki
  • Nexter – suplementy diety, przysmaki
  • Tomojo – karmy, przysmaki
  • Wiejska Zagroda – karmy, przysmaki
  • Zolux – legowiska, smycze, kuwety, transportery

Co dają Partnerzy zbiórki Dla Zwierząt w Ukrainie?

Każdy Partner zadeklarował, że:

  • otrzymamy wysoki rabat na zakup ich produktów, dzięki czemu realnie kupimy więcej, niż Ty kupując ten sam produkt;
  • przekaże dodatkowo swoje produkty dla potrzebujących zwierząt.

Pomagaj mądrze! Wesprzyj zbiórkę Dla Zwierząt w Ukrainie  #dlazwierzatwukrainie.

Jeśli nie możesz pomóc finansowo, udostępnij zbiórkę na swoim profilu w mediach społecznościowych. Razem możemy więcej – #dlazwierzatwukrainie.

Dodaj komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *